Kategoriler
Yasaklı sitelere giriş programları

TorGuard Vpn Programı İnceleme ve 50% indirim kuponu

TorGuard Vpn Programı İnceleme ve 50% indirim kuponu

En iyi vpn hizmetlerinden TorGuard Vpn 50% yıllık indirim kuponu ile en ucuz vpn servisi ünvanını da hakediyor. Her incelememizde en iyi 3 vpn servisi içinde hak ettiği yeri alan TorGuard yasaklı sitelere giriş programı bu indirim ile bedavaya geliyor nerdeyse!

Zaten servisi iyi bilen ve zaman kaybetmeden fırsatı kaçırmayalım diye düşünen okurlarımız için 50% indirim kodu ve linki:

İlk olarak kodu seçip kopyalayın (Ctrl +C) Kuponun aktif olması için aşağıda ki linke tıklayın. Yıllık Vpn (59.99$) seçip satın alırken Coupon yazan yere yapıştırın (Ctrl +V) Video anlatımımız aşşağıda mevcuttur.

[box type=”info”] 50% indirim Kuponunuz: TGLifetime50[/box]

[button link=”http://yasakbitsin.com/TorGuard50″ type=”icon” icon=”notice”] Bu Linke Tiklayarak Kuponunuzu kullanabilirsiniz![/button]

Site ve paket seçenekleri sadece ingilizce olduğundan bu konuda tecrübesi olmayan okuyucularımız için bir de Torguard 50% indirim kuponu nasıl kullanılır Video rehberi hazırladık.

 

Yasaklı sitelere giriş programları incelemelerimize bu vesile ile TorGuard Vpn servisi ile başlayalım.

 

Torguard Vpn İncelemesi:

Yaşadığımız şu günler İnternet ve şahsi güvenliğinizin tehlike altında olduğu zamanlar. Bu tehlike ve saldırılar gün geçtikçe daha da artmakta. Gerek kötü niyetli 3. Şahıslar, hacker’lar, internet hizmet sağlayıcıları, devlet ve hatta güvendiğimiz internet sayfaları şahsi bilgilerimizi kayıt etmekte ve hatta satmaktadırlar. Bu ve benzeri tehlikelerden bizi korumak için çalışanların olması içimizi biraz olsun rahatlatmakta. Internet güvenliği programlarından bir tanesi de TorGuard. TorGuard internet üzerinden gelebilecek saldırılara ve şahsi bilgilerimizin çalışmasına karşı bir güvenlik programıdır.

 

2012 yılından beri hizmet veren Vpn servisi TorGuard alanında en başarılı hizmet sağlayıcılarından birisidir. İsterseniz biraz daha detayli olarak vpn nedir? Ve TorGuard vpn servisini inceleyelim.

 

TorGuard’in Öne çıkan özellikleri:

 

Sınırsız Hız ve bant genişliği

Torguard vpn bağlantısı sınırsız bant genişliği ve hız ile yapılmaktadır. Pek çok Vpn Hizmeti sağlayıcılarının aksine dosya indirme hızı ve güvenliği arttırma odaklı bir program olduğu için sizi sınırlamaz aksine önünüzü açar.

 

Stealth Vpn Özelliği (Gizli Vpn)

 Bu özellik gerçekten Torguard’i tercih etmenizin başlıca nedeni olmalı. Bu özellik FireWall (Güvenlik duvarı) uygulamalarının radarına yakalanmadan sanki Vpn programı kullanmıyormuşsunuz gibi internete bağlanmanızı sağlayan yüksek bir teknik özelliktir. Kimi ülkeler güvenlik duvarı ile Vpn kullanımını engeller işte stealth özelliği bu duvarları gizlice geçmenizi sağlar.

 

Download, İndirme programları dostu (Torrent Destekler)

Utorrent, Deluge, Vuze gibi indirme Torrent programları ile uyumlu olan TorGuard sınırsız hız ve sınırsız bant genişliği sayesinde kişisel bilgilerinizi kaptırmadan dosya indirebilmenizi sağlar!

 

Hemen Her işletim Sistemi ile Uyumlu olması!

TorGuard hemen her işletim sistemine rahatça yüklenip kullanılabilir. Ddwrt, Tomato yüklü routerlara direk yüklenebilir.

Birden fazla kullanıcı aynı anda kullanabilir!

 

Diğer Vpn hizmetlerinin aksine Torguard 5 faklı makinaya kurulup kullanılabilir. Yani ailecek bir hesaptan 5 kişiye kadar beraber kullanabilirsiniz

Yüksek Güvenlikli Şifreleme

Diğer rakiplerinde olduğu gibi yüksek güvenli bağlantı ve şifreleme protokollerini kullanmaktadır.

 

Sunucuları

Türkiye’de dahil olmak üzere dünya çapında toplam 1200’ü aşkın Sunucu ile vpn hizmeti sağlamaktadır. Satabil ve hızlı bağlantı için yakın bir sunucu seçerseniz Torguard’ın süper yüksek teknoloji alt yapısı sayesinde bağlantı hızınız bile artabilir, oyunlarda pinginiz düşebilir.

Hız

P2P dosya paylaşımı destekleyen bir vpn hizmetinde arayacağımız ilk özellik bağlantı hızı olacaktır. Yaptığımız testlerde 3 farklı lokasyondan dosya indirmeyi denedik ve her testte TorGuard en yüksek hız ile birinci oldu. Sınırsız hız ve bant genişliği lafta kalmamış, gerçek.

Fiyat:

Torguard rakipleri ile hemen aynı fiyat yelpazesinde. Aylık 9.99$ olan ücret yıllık alırsanız 4.99$ a düşüyor. Yasakbitsin.com farkı ile 50% indirim daha düşünce 2.41$ aylık bir fiyata denk geliyor ki rakipsiz.

Çok teknik olmasa da genel olarak herkesin anlayabileceği bir dil ile incelememizi yaptık. Bu fiyata gerçekten düşünülmeden alınması gereken şahsen kullandığım bir servis. Bir sonraki incelememizde görüşmek üzere… Hoşçakalın.

(Visited 1.049 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın